ul. Bohaterów Monte Cassino 46
81-753 Sopot
jadwiga filar

O nas

Tradycja firmy sięga lat 50. ubiegłego wieku. Wtedy właśnie w Sopocie powstał pierwszy salon kosmetyczno – fryzjerski w miejscu, gdzie mamy przyjemność prowadzić go dla Państwa do dzisiaj.

W 1990 roku moja Mama, mgr chemii i pedagog Jadwiga Filar przejęła spółdzielczy salon kosmetyczno – fryzjerski 'Uroda’. Pod nową nazwą 'Styl” zapoczątkowała nową jakość usług kosmetycznych oraz fryzjerskich w Sopocie.

Z miłości do najlepszej pielęgnacji oraz pięknych i niepowtarzalnych zapachów stworzyła również miejsce z duszą, gdzie mogą Państwo znaleźć najbardziej ekskluzywne produkty pielęgnacyjne oraz zapachy na świecie.

Przez 33 lata zaangażowanego w działania w branży kosmetycznej, perfumeryjnej i fryzjerskiej nasza firma zdobyła wielkie doświadczenie teoretyczne, praktyczne oraz uznanie specjalistów z całej Polski. Czego efektem jest najwyższa jakość wykonywanych usług oraz współpraca z najlepszymi kosmetycznymi i fryzjerskimi światowymi markami: LA PRAIRIE, MENARD, FORLLE’D, VALMONT oraz KEUNE.

Nowoczesność i tradycja

Sopocki STYL jest firmą rodzinną, którą obecnie prowadzę wraz z żoną Kamilą Filar.

Cały nasz Zespół funkcjonuje jak rodzina, której połowa członków związana jest z firmą niemalże od początku jej istnienia.

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do świata najwyższej jakości usług oraz luksusowych kosmetyków do pielęgnacji skóry i włosów .

piotr i kamila filar
zespół sopockiego stylu

Sopocki Styl – co nas wyróżnia?

Co wpływa na to, że odznaczamy się na tle innych?

Naszą markę tworzy wyjątkowy zespół, ponieważ miejsce, do którego chcesz wracać, tworzą ludzie. Nasi konsultanci posiadają niespotykanie dużą wiedzę teoretyczną i praktyczną. Dzięki nieustannym szkoleniom zewnętrznym oraz skrojonemu na miarę autorskiemu systemowi szkoleń wewnętrznych. Zawsze służą profesjonalną radą i pomocą.

Wieloletnie doświadczenie w branży daje gwarancję świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dzięki współpracy z luksusowymi markami zapewniamy natomiast Klientom komfort wykonywanych zabiegów, ich skuteczność, a ponadto możliwość wyboru produktów najwyższej klasy.

fryzjer sopot wnętrze

Styl i wysoka jakość

W naszych gabinetach i perfumerii, produkty dobieramy pod względem jakości, która jest charakterystyczna dla marek niszowych. W odróżnieniu od marek ogólnodostępnych, kładących nacisk przede wszystkim na kosztowną reklamę. Najczęściej niemającą nic wspólnego z jakością i wyrafinowanym stylem wyróżniającym naszą firmę.

gabinet kosmetyczny sopot

Produkty w naszych gabinetach i perfumerii, dobierane są pod względem jakości. Jest ona charakterystyczna dla marek niszowych. W odróżnieniu od marek ogólnodostępnych, kładących nacisk przede wszystkim na kosztowną reklamę. Najczęściej niemającą nic wspólnego z jakością i wyrafinowanym stylem wyróżniającym naszą firmę.

Dostępne w salonie kosmetycznym i fryzjerskim produkty zamawiamy u autoryzowanych i wyłącznych dystrybutorów na Polskę. Dzięki temu mamy pewność, że wszystkie kosmetyki są oryginalne i pełnowartościowe.

stanowisko pracy fryzjer sopot

Dobór produktów dostępnych w Sopockim Stylu nie jest przypadkowy. Cały asortyment przygotowujemy według ścisłego kryterium – jest nim najwyższa jakość. Producenci wybierani są ze względu na swoje osiągnięcia laboratoryjne, a nie z powodu wkładu finansowego zainwestowanego w reklamę oraz popularność w mediach.

witraż front sopocki styl
sopocki ftyl front salonu kosmetyczno fryzjerskiego

Archiwalny ale jakże aktualny materiał 'Podstawy pielęgnacji skóry’ z założycielką Sopockiego Stylu Jadwigą Filar