ul. Bohaterów Monte Cassino 46
81-753 Sopot

Regeneracyjne zabiegi na włosy

Każdy z nas jest wyjątkowy. Tak samo wyjątkowe są nasze włosy i ich problemy. Matowe, puszące się, z wypłowiałym kolorem. Bez względu na ich rodzaj, jako specjaliści wiemy, że zdrowe włosy mają swój początek w zdrowej skórze głowy…

Keune Care to klucz do zapewnienia Tobie najzdrowszych włosów, jakie tylko można sobie wyobrazić. Ten szeroki program profesjonalnej pielęgnacji to pierwszorzędne produkty wzbogacone o Minerały Esencjonalne, które intensywnie odżywiają skórę głowy. I dalej – ukojona, zdrowa skóra głowy to zdrowe włosy.

Cuda się zdarzają… Zmniejsza zniszczenia włosów nawet o 80%, pozostawia włosy dwa razy bardziej miękkie.

Włosy poddane zabiegom koloryzacji tracą naturalną barierę ochronną. Z powodu silnego działania związków chemicznych (farb, rozjaśniaczy, utrwalaczy). Niestety nie korzystnie to wpływa na kondycję naszych włosów, które tracą odpowiedni poziom nawilżenia. W tej sytuacji włosy stają się narażone na przenikanie szkodliwych substancji z otoczenia. Poprzez to zachodzą zmiany w skutek których włosy stają się słabsze, mniej odporne na działanie m.in. promieniowania UV. Stają się łamliwe, cieńsze, bardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne, skłonne do wypadania. To znaczy czas działać!