ul. Bohaterów Monte Cassino 46
81-753 Sopot

Silnie Regeneracyjne Zabiegi na Włosy

Cuda się zdarzają… Zmniejsza zniszczenia włosów nawet o 80%, pozostawia włosy dwa razy bardziej miękkie.

keune logo

Keune Care Elixir to połączenie ampułki Keratin Booster z maską do włosów. Po zabiegu, możesz cieszyć się włosami, które są zdrowsze, bardziej miękkie, bardziej błyszczące niż kiedykolwiek.
Wyjątkowe rezultaty Miracle Elixir, zabiegu na bazie keratyny:
-Redukcja wewnętrznych zniszczeń włosów do 80%
-Włosy dwa razy bardziej miękkie już po jednorazowej aplikacji!

Zabieg z wykorzystaniem Keratin Booster, jest taki skuteczny gdyż ampułka zawiera najbardziej wyrafinowaną keratynową (Keratyna, Hydrolizat protein keratynowych, Utleniona Keratyna, Woda), która dzięki łączeniu poprzez Zipper Technology, naśladuje naturalną keratynę włosa, naprawia zniszczone pasma zarówno od środka jak i od zewnątrz.

Cena:
Włosy krótkie: 110zł

Włosy średnie: 124zł

Włosy długie: 138zł

Regeneracja na włosy poddane koloryzacji:

Włosy poddane zabiegom koloryzacji tracą naturalną barierę ochronną, z powodu silnego działania związków chemicznych (farb, rozjaśniaczy, utrwalaczy). Niestety nie korzystnie to wpływa na kondycję naszych włosów, które tracą odpowiedni poziom nawilżenia, oraz narażone są na przenikanie szkodliwych substancji z otoczenia. Poprzez to zachodzą zmiany w skutek których włosy stają się słabsze, mniej odporne na działanie m.in. promieniowania UV, łamliwe, cieńsze, bardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne, skłonne do wypadania. To znaczy czas działać!

Podczas zabiegu wykonywany jest peeling skóry głowy, oraz wykorzystywane są preparaty z linii Color Brillianz

Cena:

Włosy krótkie: 90zł

Włosy średnie: 105zł

Włosy długie: 120zł

Regeneracja na suche, zniszczone i kruche włosy:

Promieniowania UV, wiatr, kąpiele w słonej lub chlorowanej wodzie sprawiają, że nasze włosy są suche, szorstkie, łamliwe, nie układają się, tracą blask, płowieją. I to nie tylko latem borykamy się z tego typu problemami. W sezonie jesienno – zimowym, kiedy włosy chowamy pod ciepłą czapkę, a w domu i w pracy wciąż jest włączone ogrzewanie, nasze włosy stają się bardzo suche i wciąż się elektryzują. Nie zwlekajmy! Czas działać!

Podczas zabiegu wykonywany jest peeling skóry głowy, oraz wykorzystywane są preparaty z linii Vital Nutrition:

Cena:

Włosy krótkie: 90zł

Włosy średnie: 105zł

Włosy długie: 120zł