ul. Bohaterów Monte Cassino 46
81-753 Sopot

Salon kosmetyczny i Day Spa Sopot

witryna salonu kosmetycznego sopot

Nasz salon kosmetyczny w Sopocie to miejsce, w którym każda osoba poczuje się cudownie. Wiemy, jak dbać o urodę i pomóc klientom osiągnąć wymarzone efekty. Oferujemy skuteczne zabiegi kosmetyczne jaki kosmetologiczne, na twarz oraz wspaniały masaż relaksujący ciało, korzystamy z najwyższej klasy kosmetyków i współpracujemy z doświadczonymi specjalistami.

Wierzymy, że każdy z naszych klientów jest wyjątkowy i zasługuje na to, aby zawsze wyglądać świetnie. To właśnie dlatego przygotowaliśmy szeroką ofertę skierowaną zarówno do pań, jak i do panów.

Salon kosmetyczny – oferta zabiegów

  • Zabiegi luksusowe – między innymi kawiorowy, anti-aging czy głęboko nawilżający. Więc, zabiegi te upiększają i rozpieszczają skórę oraz sprawiają, że klienci nie tylko wyglądają, lecz także czują się lepiej.
  • Zabiegi na twarz – w zależności od wybranego zabiegu mogą oczyszczać, nawilżać, rewitalizować, a nawet odmładzać. Pozwalają osiągnąć doskonałe, widoczne gołym okiem efekty już za pierwszym razem.
forlle'd zabiegi kosmetyczne
valmont zabiegi kosmetyczne na twarz
la prairie zabiegi kosmetyczne na twarz
  • Zabiegi na twarz przy użyciu maszyn – wodoroterapia, eksfoliacja, inzuzja tlenowa, fala radiowa biopolarna, ultradźwięki, masaż głowicą „Zimny Młotek’ – to nowoczesne technologie w kosmetyce. W zależności od wybranego zabiegu mogą rewitalizować, nawilżać lub oczyszczać a nawet odmładzać. Pozwalają osiągnąć doskonałe, widoczne gołym okiem efekty.
  • Masaże twarzy i ciała – zestaw najskuteczniejszych masaży w tym masaż gorącymi kamieniami i Kobido, dają najlepszy efekt piękna i zdrowia.
  • Zabiegi na dłonie i stopy – pomagają zadbać o znakomity wygląd skóry i paznokci na dłoniach oraz stopach.
  • Makijaż – podkreślamy Twoje naturalne piękno i wykonujemy idealny makijaż. Korzystamy z najlepszych kosmetyków do make up na świecie: La prairie, Estee Lauder, Clarins, Nebu, Rouge Bunny Rouge.
  • Kosmetyka oczu – zabiegi wykonywane (henna, regulacja, stylizacja) w celu uzyskania pięknej prezencji brwi i rzęs.
  • Depilacja woskiem – jest tradycyjną i nadal uważaną za najskuteczniejszą i najbezpieczniejszą metodą usuwania owłosienia. Usuwa włosy wraz z cebulkami a skóra staje się gładka przez kilka tygodni.

Zabiegi kosmetyczne – zdrowie i relaks

Nasze zabiegi pozwalają zadbać o urodę oraz o zdrowie. Mowa tu oczywiście o fantastycznych zabiegach na ciało. Proponujemy między innymi masaże, które pomagają się odprężyć oraz świecowanie uszu oczyszczające kanały słuchowe i zatoki. Świadczymy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie, które z pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

salon kosmetyczny gabinet spa

Pierwszy salon kosmetyczny i Day Spa w Sopocie

gabinet spa salon kosmetyczny

Skutecznie łączymy tradycję z nowoczesnością. Historia salonu kosmetycznego, który prowadzimy na ulicy Bohaterów Monte Cassino w Sopocie, sięga lat 50. ubiegłego wieku. Czas mijał, nazwy i właściciele się zmieniali, ale najwyższa jakość usług była stale utrzymywana. Obecnie korzystamy zarówno ze sprawdzonych, jak i innowacyjnych metod kosmetycznych i kosmetologicznych. Utrzymujemy się w czołówce najlepszych salonów w naszym mieście. Poświadczeniem najwyższej jakości są zdobyte przez nas certyfikaty, wyróżnienie przez najlepsze marki na świecie oraz doświadczenie pielęgnowane od 1990r pod szyldem Sopockiego Stylu.

Z myślą o wygodzie naszych klientów

Usługi na najwyższym poziomie to nie wszystko! Staramy się także zapewnić maksimum wygody naszym klientom, dlatego oferujemy różnorodne udogodnienia. Wizytę w naszym salonie kosmetycznym można komfortowo zarezerwować online, bez konieczności dzwonienia lub wychodzenia z domu. Dodatkowo przygotowaliśmy również bony podarunkowe, aby każdy mógł podarować bliskiej osobie unikatowy i luksusowy prezent. A żeby tego było mało Voucher można wykorzystać na pełen zakres usług Sopockiego Stylu czyli na: zakupy w perfumerii, stworzenia swoich własnych perfum lub na usługi fryzjerskie.

rezerwacja usług kosmetycznych
voucher bon upominkowy day spa salon kosmetyczny

Zachęcamy do zapoznania się z szerokim zakresem usług, jakie świadczymy, oraz do umawiania wizyt w naszym salonie lub zakupienia bonu na jeden z zabiegów lub inną usługę z szerokiego wachlarza naszych propozycji.