ul. Bohaterów Monte Cassino 46
81-753 Sopot
zabiegi nawilżające i rewitalizujące

Każda skóra jest inna, ale każda ma taką samą potrzebę – nawilżenie. Skóra pragnie pić, a jak poznać, że nasza skóra jest w potrzebie?  Sygnały alarmowe to pieczenie, nieprzyjemne napięcie, a jednocześnie wiotczenie i szorstkość, naskórka. Więc przesuszeniu może ulec każdy rodzaj cery, nawet ta najbardziej tłusta. Upalne dni latem, nagrzane pomieszczenia jesienią i zimą, niewłaściwa pielęgnacja skóry, złe nawyki żywieniowe, czy po prostu brak czasu, powodują, iż niełatwo jest utrzymać nawilżenie skóry na optymalnym poziomie. A to właśnie na prawidłowym nawilżeniu skóry powinno zależeć nam najbardziej, kiedy chcemy zachować zdrowy, młodzieńczy wygląd.

Zabieg Głęboko Nawilżający Marki Valmont

To idealne rozwiązanie i natychmiastowe ukojenie dla przesuszonej i napiętej, zestresowanej skóry twarzy ponieważ intensywnie nawilża i regeneruje. Więc skóra po zabiegu jest oczyszczona i optymalnie nawilżona. Produkty – kosmetyki Valmont pomagają na dłużej zachować młody i piękny wygląd nawet najbardziej delikatniej i wrażliwej skórze. Ponieważ każdy z nich zapobiega przedwczesnemu starzeniu się oraz zmianom spowodowanym zanieczyszczeniem środowiska czy stresem współczesnego życia. Unikalne składniki, zawarte jedynie w produktach Valmont, walczą z procesem starzenia się skóry. Dostarczając jednocześnie substancji odżywczych , niezbędnych dla zdrowia, witalności i pięknego wyglądu skóry.

295zł

Zabieg Nawilżający Podstawowy

Skóra pragnie pić. Więc jeśli nie dostarczymy jej odpowiedniej porcji wilgoci, zacznie się łuszczyć i szybko pojawią się pierwsze zmarszczki. Dlatego podczas Zabiegu Nawilżającego wykonywany jest: peeling, maska, mini masaż.

160zł

zabieg nawilżający

Zabieg z 30% Witaminą C Marki Forlle’d

Zabieg z 30% witaminą C Forlle’d to połączenie nanotechnologii z japońskim rytuałem piękna. Podstawą tego zabiegu są produkty rozświetlające, wyrównujące koloryt, przeciwstarzeniowe oraz stymulujące oddychanie komórkowe. Dlatego skoncentrowane serum z platyną i niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym wzmacnia metabolizm skóry. A unikalna maska składająca się z dwóch odrębnych produktów (żelu i witaminy C), które łączy się podczas zabiegu, intensywnie dotlenia skórę. Dlatego po zabiegu twarz jest wypoczęta, rozświetlona i nawilżona.

360zł

forlled logo

Zabieg Łagodzący do Skóry Nadwrażliwej Marki Forlle’d

Jest to idealny zabieg dla skóry wrażliwej, podrażnionej i skłonnej do zaczerwienienia. Ponieważ działa uspakajająco i przynosi ulgę wrażliwej skórze. Dostarcza również skórze składników odżywczych i chroni ją przed agresywnym działaniem czynników zewnętrznych. Doskonale więc nawilża i przywraca równowagę wodną, wzmacnia naczynia krwionośne i sprawia, że skóra staje się gładka i elastyczna.

310zł

Zabieg nawilżający Marki Forlle’d

Zabieg głęboko nawilżający skórę. Naukowcy z laboratorium Forlle’d opracowali niskocząsteczkowy kwas hialuronowy o unikalnej wielkości 5 nm. Który przekracza barierę skóry i dociera do jej głębokich warstw. Taka głęboka, nieinwazyjna penetracja kwasu hialuronowego w połączeniu z jego działaniem biostymulującym odbudowuje nawilżenie skóry od wewnątrz oraz wspomaga interakcje komórek i ich syntezy. Dzięki temu skóra staje się nawilżona, gładka i jędrna.

310zł

forlled zabieg

Zabieg rozświetlający Marki Valmont

Valmont wyszedł naprzeciw oczekiwaniom aktywnych kobiet w całkowitej harmonii z ich środowiskiem i nimi samymi. Kobiet, które cenią zdrowie piękno i jasną, olśniewającą cerę. Zabieg Luminosity delikatnie złuszcza, rozświetla i wygładza skórę, która nabiera świetlistego blasku.

295zł

valmont zabieg rozświetlający

Zabieg odżywczy Marki Valmont

Ultra-bogaty zabieg, który jest ratunkiem dla mocno przesuszonej skóry. Polecany dla niemalże każdej skóry w okresie zimowym lub w okresie letnim. Efektem zabiegu jest odżywiona i wygładzona skóra. Podrażnienia są złagodzone.

340zł

valmont zabieg odżywczy