ul. Bohaterów Monte Cassino 46
81-753 Sopot

Rewolucja w Oczyszczeniu Twarzy

oczyszczanie wodorowe

Wskazania oczyszczania wodorowego:

To nowa, rewolucyjna technologia wykorzystująca aktywny wodór. Ponieważ posiada szerokie spektrum zastosowań:

  • Przeciwdziałanie starzeniu skóry (neutralizacja wolnych rodników, ujędrnienie i odmłodzenie skóry).
  • Problemy skórne (tj. trądzik, zaskórniki, zwiększona produkcja sebum, cera naczynkowa).
  • Dogłębne oczyszczenie i odświeżenie skóry.
  • Regeneracja skóry narażonej na zanieczyszczenia znajdujące się w miejskim powietrzu.
  • Redukcja zmarszczek w okolicach oczu, efektu opuchnięcia oraz likwidacja cieni pod oczami.

Kto może skorzystać z zabiegu?

Z efektów zabiegu mogą korzystać osoby w każdym wieku, zarówno kobiety jak i mężczyźni. Przeznaczony praktycznie do każdej skóry – trądzikowej, naczyniowej, ekstremalnie wrażliwej i atopowej. Szczególnie polecany osobom chcącym neutralizować skutki starzenia, a także mieszkającym w dużych miastach, gdzie powietrze jest bardzo zanieczyszczone i negatywnie wpływa na stan skóry.

Na czym polega zabieg?

Skóra poddawana jest działaniu pęcherzyków wodoru zawartych w strumieniu wody o podwyższonym ciśnieniu. Wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, dlatego swobodnie przenika w głąb skóry, gdzie przekształca szkodliwe wolne rodniki tlenowe w cząsteczkę wody. Dlatego działanie przypomina niezwykle dokładny peeling. W trakcie takiego zabiegu usuwane są pozostałości makijażu, oraz zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.

Więc jest to najmniej inwazyjne oczyszczanie skóry, bezpieczne i bezbolesne. Wykonanie takiego zabiegu nie jest poprzedzone żadnym przygotowaniem ale trzeba pametać o zmyciu ewentualnego makijażu.

Efekty oczyszczania wodorowego:

  • Głównym efektem zabiegu jest idealnie oczyszczona, gładka, odświeżona i nawilżona skóra.
  • Jej napięcie ulega zdecydowanej poprawie.
  • Uaktywniają się procesy regeneracyjne.
  • Efekty są widoczne zaraz po zabiegu.

Oczyszczanie wodorowe składa się z 6 etapów:

Etap 1: Oczyszczanie Wodorowe

Wodór oczyszcza skórę na poziomie komórkowym. Więc redukuje i neutralizuje wolne rodniki, odpowiedzialne za starzenie skóry.

Etap 2: Eksfoliacja

Peeling kawitacyjny delikatnie usuwa martwe komórki naskórka za pomocą ultradźwięków. Więc ten etap zabiegu oczyszcza skórę oraz przygotowuje ją do kolejnych etapów, poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych i poprawę krążenia.

Etap 3: Infuzja Tlenowa

Po dokładnym oczyszczeniu skóry wykonujemy infuzję. Podczas zabiegu wprowadzamy również substancję aktywne w głąb skóry. Dzięki temu odżywiamy ją oraz zabezpieczamy przed ponownym, nadmiernym powstaniem wolnych rodników.

Etap 4: Ultradźwięki

Wtłaczanie substancji aktywnych za pomocą głowicy ultradźwiękowej. Przez to ultradźwięki zwiększają przepuszczalność błon komórkowych i rozszerzają naczynia krwionośne oraz polepszają metabolizm komórkowy.

Etap 5: Fala Radiowa Biopolarna

Fale radiowe bipolarne wywołują zjawisko diatermii w skórze. Poprzez przegrzanie włókien kolagenowych, co prowadzi do ich obkurczenia, uzyskujemy efekt zwiększonego napięcia skóry, więc: poprawy jej wyglądu, poprawy jej elastyczności oraz owalu twarzy.

Etap 6: Masaż Głowicą „Zimny Młotek”

Zakończeniem zabiegu jest chłodzący masaż zimną głowicą. Pozwala on ukoić skórę, obkurczyć naczynia krwionośne oraz zniwelować ewentualne zaczerwienienia, więc w efekcie odmłodzić skórę.

Skuteczność terapii przeciwstarzeniowej w wydaniu wykorzystującym cząsteczki aktywnego wodoru jest więc imponująca.