ul. Bohaterów Monte Cassino 46
81-753 Sopot

Manicure hybrydowego Semilac

  • manicure hybrydowy 115zł
  • zdejmowanie lakieru hybrydowego 40zł
  • zdejmowanie lakieru hybrydowego wykonywanego w naszym Salonie 18zł
manicure hybrydowy semilac
rezerwacja on line manicure hybrydowy

MANICURE HYBRYDOWY

To już nie najnowszy trend w kosmetyce paznokci. Jednakże ten zabieg, to nadal nowoczesne podejście do manicure, które pozwala przedłużyć efekt zadbanych paznokci nawet do dwóch tygodni.

Co to jest manicure hybrydowy?

Podczas manicure hybrydowego wykorzystuje się produkty typu hybryd – nail color. Dlatego preparaty te łączą w sobie właściwości lakieru do paznokci i światłoutwardzanego żelu. Specjalnie opracowane pigmenty zapewniają łatwość nakładania kosmetyku i szeroką gamę kolorystyczną, a właściwości żelu UV zapewniają długotrwały efekt ( 2 tygodni). Dlatego też pod wpływem tego zabiegu, na płytce paznokcia tworzy się ochronna warstwa. Powłoka ta, nie odpryskuje jak zwykły lakier. Jest wyjątkowo trwała i odporna na urazy, a paznokcie zyskują naturalnie wyglądającą, zadbaną oprawę.

Preparaty do manicure hybrydowego

Preparaty te stosowane do manicure hybrydowego zapewniają piękny kolor i wysoki połysk, nie odpryskują i nie pozostawiają smug. Ich dużą zaletą jest także niezbyt długi czas wysychania i mega odporność na urazy.

manicure hybrydowy shelac sopot

Dlatego manicure hybrydowy to świetna alternatywa dla osób, które nie są zdecydowane na przedłużanie paznokci metodą żelową lub akrylową, które cenią naturalność i boją się zabiegów ingerujących w strukturę płytki paznokcia.
Propozycja ta przypadnie do gustu również osobom, które cenią swój czas. Ten nowoczesny manicure w salonie trwa około 60-80 minut. Czyli tylko trochę dłużej niż zwykły zabieg, a efekty utrzymują się nawet do dwóch tygodni.

Manicure hybrydowy (drugi po manicure japońskim) jest odpowiedzią na wszechobecny w modzie trend naturalności. Obecnie coraz częściej odrzuca się wszystko co związane jest ze sztucznością i nadmierną ingerencją w naturalną fizjonomię kobiety.

manicure hybrydowy sopot