ul. Bohaterów Monte Cassino 46
81-753 Sopot
zabieg odmładzający

Z czasem nasza skóra dojrzewa i zaczyna zdradzać wiek. Pojawiają się zmarszczki, które nadają naszej twarzy ostry lub smutny wygląd. Utrata jędrności zamazuje nasze rysy twarzy. Zabiegi odmładzające i rewitalizujące stosuje się, aby zatuszować procesy starzenia się skóry i odzyskać młody wygląd, a nie lubiane przez wszystkich zmarszczki stały się mniej widoczne. Pojawianie się zmarszczek jest oznaką, że warto zintensyfikować dotychczasowe działania i dodać do nich całkowicie nowe metody pielęgnacyjne.

Masaż liftingujący KOBIDO

Kobido to japońska technika masażu twarzy, która bezinwazyjnie i całkowicie naturalnie poprawia owal twarzy, łagodzi rysy, ujędrnia skórę, a także wygładza zmarszczki. Masaż Kobido polega na stymulacji mięśni mimicznych. Powodem głębokiego relaksu są intensywne oraz szybkie ruchy. Niwelują napięcie mięśniowe, stymulują skórę, a dzięki temu pozwalają uzyskać określone efekty zdrowotne i estetyczne. Zmuszamy mięśnie do pracy i jednocześnie wspomagamy krążenia tkanki dzięki nie tylko klasycznym uciskom ale również wibracjom i oklepywaniu. Ta technika działa na kilku poziomach: skórze, tkance podskórnej, powięziach i mięśniach. Co ważne, stymuluje nawet głębokie tkanki mięśniowe, dzięki czemu owal twarzy naturalnie się podnosi.

250zł

masaż liflingujący kobido

Zabieg Kawiorowy – Ujędrniający Marki La Prairie

To luksus w najczystszej postaci, a wszystko to za sprawą daru natury jakim jest ekstrakt z kawioru. Za jego sprawą skóra podczas tego zabiegu kawiorowo – ujędrniającego, nabiera młodzieńczego blasku. Więc daje nam natychmiastowe upiększenie, odżywia skórę, zapewnia jej jędrność i gładkość oraz nawilżenie. To zabieg, który natychmiast ujędrnia skórę oraz poprawia jej strukturę i koloryt. Po zabiegu skóra jest napięta, gładka i zrewitalizowana. Zmniejsza się także widoczność zmarszczek! Podczas tego zabiegu dbamy o twarz, szyje i dekolt oraz o plecy dzięki masażowi. To prawdziwe rozpieszczenie!

630zł

zabiegi kawiorowe la prairie

Zabieg liftingujący Marki Valmont

Silna i aktywna terapia dla skóry narażonej na utratę jędrności! Zabieg ten intensywnie odmładza i nawilża skórę, a także minimalizuje zmarszczki. Ponieważ składniki aktywne zastosowane w tych kosmetykach przywracają skórze prawidłową strukturę oraz sprawiają, że cera staje się aksamitnie gładka i pełna blasku! Również dodatkowym efektem jest przyjemne uczucie odprężenia i relaksu!

390zł

zabieg liflingujący valmont

Zabieg z 30% Witaminą C Marki Forlle’d

Zabieg z 30% witaminą C Forlle’d to połączenie nanotechnologii z japońskim rytuałem piękna. Jest on oparty na produktach rozświetlających, wyrównujących koloryt, przeciwstarzeniowych oraz stymulujących oddychanie komórkowe. Dlatego skoncentrowane serum z platyną i niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym wzmacnia metabolizm skóry, a unikalna maska składająca się z dwóch odrębnych produktów (żelu i witaminy C), które łączy się podczas zabiegu, intensywnie dotlenia skórę.  Po tym zabiegu twarz jest wypoczęta, rozświetlona i nawilżona.

360zł

zabieg z 30% witaminą c forlled