ul. Bohaterów Monte Cassino 46
81-753 Sopot
zabiegi oczyszczające

Oczyszczanie jest podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym, który musimy zapewnić swojej skórze, aby ta wyglądała zdrowo i młodo. Oczyszczenie skóry to nie tylko dobry demakijaż, który każda z nas wykonuje w domu, ale także odpowiednie usuwanie zrogowaceń skóry, poprzez odpowiednio dobrane peelingi. Dobry zabieg oczyszczający usunie martwy naskórek, wygładzi skórę i oczyści pory. Skutkiem tego zabiegu powinna być czysta i gładka skóra, po to by substancję aktywne z innych preparatów, bardziej skoncentrowanych (typu serum, maska) lepiej się wchłaniały.

Oczyszczanie Wodorowe 6 Etapów

Skóra poddawana jest działaniu pęcherzyków wodoru zawartych w strumieniu wody o podwyższonym ciśnieniu. Wodór więc jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, dlatego swobodnie przenika w głąb skóry, gdzie przekształca szkodliwe wolne rodniki tlenowe w cząsteczkę wody. Działanie przypomina niezwykle dokładny peeling. W trakcie zabiegu usuwane są pozostałości makijażu, zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.

290zł

oczyszczanie wodorowe 6 etapów

Oczyszczanie Twarzy Produktami Marki La Prairie

Produkty – kosmetyki La Prairie pomagają na dłużej zachować młody i piękny wygląd nawet najbardziej delikatniej i wrażliwej skórze. Każdy z nich zapobiega przedwczesnemu starzeniu się oraz zmianom spowodowanym zanieczyszczeniem środowiska czy stresem współczesnego życia. Więc unikalne składniki, zawarte jedynie w produktach La Prairie, walczą z procesem starzenia się skóry, dostarczając jednocześnie substancji odżywczych niezbędnych dla zdrowia, witalności i pięknego wyglądu skóry.

350zł

oczyszczanie twarzy la prairie

Mikrodermabrazja z Maską

Polega na oczyszczaniu skóry przez ścieranie zewnętrznych warstw naskórka. Pomaga więc zredukować takie niedoskonałości skóry jak: zaskórniki, prosaki, blizny po trądziku, rozszerzone pory, przebarwienia i zmarszczki. Po starciu powierzchni naskórka skóra otrzymuje sygnał, że powinna się odbudować. Oczyszczona z warstwy zrogowaciałej, twarz lepiej przyswaja preparaty odżywcze. Poza tym powierzchniowe zanieczyszczenia i nieładne zrogowaciałe są po prostu eliminowane.

195zł

mikrodermobrazja maska

Terapia Kwasami

Oczyszczanie skóry twarzy kwasami, to peeling chemiczny. Idealny jest dla cer trądzikowych i tłustych. Rozjaśnia przebarwienia, zmniejsza widoczność zmarszczek i blizn oraz poprawia ogólną kondycję skóry.

180zł

peeling chemiczny kwasy

Peeling Kawitacyjny z Maską

Złuszcza naskórek, dogłębnie oczyszcza twarz, a do tego jest delikatny i polecany dla każdego typu cery – również delikatnej, wrażliwej, cienkiej i z problemami naczyniowymi. Nie podrażnia skóry, nie pozostawia efektów ubocznych i jest bezbolesny. Kawitacja ultradźwiękowa hamuje namnażanie bakterii, reguluje gospodarkę wodną, dotlenia i pobudza odbudowę komórek.

160zł

peeling kawitacyjny maska

Oczyszczanie Manualne

Polega na ręcznym procesie usunięcia ze skóry niedoskonałości. Zaliczają się do nich przede wszystkim prosaki, oraz zamknięte i otwarte zaskórniki.  Przeciw wskazania do zabiegu to:

  • Stany zapalne skóry
  • Opryszczka w miejscu wykonywania zabiegu
  • Trądzik różowaty i ropowiczy
  • Skóra wrażliwa i naczyniowa
  • Ciąża i okres karmienia piersią

Ze względu na specyfikę zabiegu może on spowodować podrażnienie skóry i obrzęk oraz związane z nim zaczerwienienie. Z reguły efekty te nie są długotrwałe i znikają na następny dzień.

220zł

oczyszczanie twarzy manualne