ul. Bohaterów Monte Cassino 46
81-753 Sopot

Makijaż

mikijaż
Makijaż to podstawa pięknego wyglądu kobiety

Makijaż wykonujemy na markach:

la prairie
nebu
este lauder
clarins
rouge bunny rouge
podkład kawiorowy la prairie

Jako jedyni w Polsce

Makijaże są wykonywane między innymi na podkładach kawiorowych LA PRAIRIE oraz pudrach NEBU

makijaż nemu

Makijaż dzienny – cena 100zł

Make up powinien być delikatny i naturalny. Jego zadaniem jest zaakcentowanie korzystnych cech twarzy.

Fundamentem każdego perfekcyjnego makijażu jest podkład, który wyrównuje koloryt skóry. Oczy, policzki i usta podkreśla się głównie kolorami matowymi, stonowanymi i ciepłymi. Kreski wychodzące spod kredek i linerów mają za zadanie z kolei skorygowanie kształtu oczu, ust i brwi. Róż to już ostatni element makijażu. Dobieramy go do koloru pomadki i nakładamy tak, by dopasować sposób jego aplikacji do kształtu twarzy.

makijaż dzienny

Make up wieczorowy – cena 150zł

To przeciwieństwo makijażu dziennego. Różni się od tego pierwszego intensywnością. Przytłumione światło świec, światło elektryczne pochłania bowiem kolory. Wieczorem i w nocy trzeba wyostrzać kontury. Dlatego przy sztucznym oświetleniu wybiera się ciemniejszy podkład oraz odważniejsze kolory. Dozwolone są brokaty i mocne akcenty. Niezbędny jest także tusz, który da efekt sztucznych rzęs oraz odpowiednia ilość różu.

Make up wieczorowy to także drobinki złota na dekolcie i sztuczne rzęsy.

makijaż wieczorowy

Makijaż ślubny – cena 150zł

Make up ślubny to rodzaj makijażu, który łączy w sobie elementy makijażu dziennego, wieczorowego i fotograficznego. Najistotniejsze jest odpowiednie przygotowanie cery pod makijaż, aby prezentował się dobrze i utrzymał przez całą noc.

Makijaż ślubny powinien być dopasowany zarówno do urody i osobowości Pani Młodej, a jednocześnie do sukienki i dodatków. Musi pięknie prezentować się na zdjęciach oraz podczas przyjęcia – zarówno w świetle dziennym i sztucznym.

makijaż ślubny

Kliknij aby zarezerwować termin on line